Liberty_Šmėkhla

Žirgynas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  Prisijungti  

Share | 

Maziukes kuryba

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:30:27

Mano liudniausias ivikis ivykes per 3 metus:

Atejau viena karta i veterinarija, pamaciau arklidziu gale toki araa Paketa. isimylejau is pirmo karto... paglosciau grozi, daviau duonos ir issivedziau i lauka. Kiek atsimenu buvo ziema. Zirgas paslydo ant ledo ir suklupo. padejau jam atsistoti... pravaikiau lauke kai susalau nuvedziau i arklides, dar vidineme manieze pirma karta apjojau su juo riscia[nes ant jo dar nieks nejojo] nuvedusi i garda palikau ilgai dienai. Kita diena atejau vel i lauka issivedziau, bet suzinojau jog jis iskastruotas. tai nuo to laio jis pasidare labai pasiutes, as vienintele zinojau kaip ji nuraminti. taip tesesi 3 savaites, zirgas pradejo elgtis kaip su seimininke. tik viena diena atejusi i arklides isgirdau snekant zmones ir nugirdau paketo varda. nubegusi iki jo gardo pamaciau praviras duris, dar buvo likes kleckas garde padetas ir kanopu antspaudai. dar atrodo nesenia jauciau jo snukuciosvelnuma. o islekusi i lauka, pamatau isvaziuojancia masina su prikaba... virsuje jo gardo, tik dabar pamaciau uzrasa paqduodamas!!!!! nuo to liako pradejau saves nebekesti... ta dien, tas uzrasas jau buvo uzbraukas ir didelemis raudonomis raidemis parasyta parduotas.. mylejau ta zirga kaip nieka kita.. siandien jo jau tarp gyvuju nebera, ji nusove nes sake jog jis pasiutes ir niekas jo nebesutramdo.. anksciau ir man taip atrode.. bet man pavygdavo ji sutramdyti.. Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:35:29

Yra dar keleta panasiu istoriju, bet cia visu neiapasokusiu.. ;( Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Popcorn`e
Lenktynių trenerė
Lenktynių trenerė

Pranešimų skaičius : 233

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:37:25

Čia sukurei ar tikra? Suspect

Breaking the records
For power and speed
Your faith in yourself now
Is all that you need...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.kimiraikkonen.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:44:29

Njum tokiu dalyku nekuriu... cia tai rimtai.. bet yra dar viena istorija.. irgi tikra.. kuri labai ziauria.. tik su tokia Smilga,.... Sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Popcorn`e
Lenktynių trenerė
Lenktynių trenerė

Pranešimų skaičius : 233

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:47:50

lol! lol! lol! Nejuokink žmonių xDDDDDDDD Tipo tik TU tą arklį suvaldei ir dar ant neapjoto sėdai? lol! lol! lol! lol! Jei kuri tai ir sakyk , kad kuri. lol! lol! lol!

Breaking the records
For power and speed
Your faith in yourself now
Is all that you need...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.kimiraikkonen.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:51:05

Taip da ausra suvalde.. bet geriausiai manim pasitikedavo.. o jojus ash ir ant kumeliuku.. njum nejojus, bet sedejus.. ir dar.. jis prie balno pratintas.. taip kad nori.. gali isitikinti.. Wink lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

Pranešimų skaičius : 493

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:56:04

As ir turiu kumeliuke..Niekuo nepasitikejo prisipratinau tai jinai nebijo niekieno nei ranku nei ka..Taip kad zirgas jeigu yra priprates prie vieno nebijos ir kitu Laughing
Jis tiesiog nebekreips demesio i kitus.ateis pas ji svetimas o ji s galvos - o zmogus skanestu duos ka gero veiskim? Laughing taip kad nemeluok maze tu tik poni joji Mad Razz ir tai visos foto ant kordo Laughing Cool
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 0:58:56

njum.. ktu foto neturiu, nes tevo nebuvo.. ir foto nepadare.. XD o siaip tai ash ir Hitona ir LAsa jojau.. XD Suspect
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 1:04:04

Vaikyt matyt nezinai kas yra joti Very Happy
Tu manau ciut parisicuoji nes visos foto zingsniu arba tik sedi..
Joti yra dirbti suz irgu o ne linksmai pazingsniuoti xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 16:27:40

tipo ash nezinau kas yra jojimas??/ tai yra pats sunkiausias sportas.. ji ismokti yra labai sunku.. Wink taip kad././ ir dar, ash neturiu fotiko, jei tureciau foto butu ir geru, bet dabar nera.. taip kad neturiu kaip nufotkinti, net savo piesiniu ir savo zirgo.. scratch lol! lol! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mad
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė

Pranešimų skaičius : 496

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 16:33:26

Apie istorija- na siaip wiskas parasyta taip paprastai, neisplestai, nespeji pajusti, koks tau tas zirgas buwo brangus. Ir istorijos gale beveik nepajauti jokio jausmo... Ir siaip kitos esmines klaidos rendeer. Bet nieko nesakau- tobulejimo kelias ilgas...

O del tos istorijos- kazkaip man irgi nesitii, kad ji tikra. Na gerai del to zirgo kad tu wiena sugebejai ji joti- gal cia ir tiesa... buna juk tokiu dalyku.
Bet kad araba isveztu nusauti del to, kad su juo nesusitvarko- cia jau nesamone. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Arabai yra brangus. Ir be to, jai jusu zirgyne nebuwo raiteliu (tik "tu") kurie sugebetu susitvarkyti su juo, tai koks ten izrgynas ir kas per raiteliai? xD Laughing No Laughing

aND THe SHaDoW oF THe Day WiLL eMBRaCe THe WoRLD iN GReY
aND THe SuN WiLL SeT FoR you...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.darkhorse.forumup.lt
Liberty
Horses Star
Horses Star

Pranešimų skaičius : 352

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 16:35:45

Bri, manai jeigu nėra foto zovados ar skersavimo reiškia ji tik riščiuot ir žingsniuot moka ? Laughing
Pvz ,aš irgi neturiu foto kur zovaduoju. cheers
Nes šeip visada pozuojam mes kaip fotkina. Smile
O dėl istorijos tai aš irgi netikiu. Laughing
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:10:16

nu as ir neturiu..Bet ji kai ir kelias naujas foto visos kordas..arba is priekio zingsniu eina parasius -risicuoju Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:14:21

ten matosi kad riscia.. bet ten ant kordos, nes ten pirma karta buvau... tai trenere lepe tipo mane isbandyti.. o as tiksliai nezinau.. shito.. bet man tokia ausra.. sake.. jog ji nusove ar dar kazkas pns.. ir dar, ten ne zirgynas.. XD ten veterinarija.. kurioje ash daznai joju ir priziuriu zirgus.. ash juos prajudinu njum ir priziuriu.. joju ir t.t... kai twtis gris... paimsiu jo tel. pafotkinsiu savo piesinius, kuriuos siandien piesiau// nerealiai gavosi, kaip megejai.. XD Laughing Razz
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star

Pranešimų skaičius : 352

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:25:25

Bri - nu jeigu taip. Laughing
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:36:29

Maziau as ten 100% matau zingsni.Dar ne tokia tupa Laughing
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė

Pranešimų skaičius : 496

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:54:17

Wnz Maziau esi kazkokia melage...

aND THe SHaDoW oF THe Day WiLL eMBRaCe THe WoRLD iN GReY
aND THe SuN WiLL SeT FoR you...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.darkhorse.forumup.lt
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 17:58:46

[b][i]Trumpute istorija apie mano pati pirmaji zirga

[sukurta]

Uzejusi i naujaji zirga pamatau kampe stovinti garda, kuris visa laika budavo tuscias, si karta ten kabo uzrasas su vardu - Hameris. Nuejusi prie gardo pamatau didziuli juoda, trakenu veisles erzila. Jis stvi kampe susigudzias ir zvelgia i mane inirses. Istiesusi ranka pabandziau ji paglostyti, gribztelejas man per ranka nusisuka nuo manes. Priejusi zirgyno trenere pasako jog sis zirgas atvestas prie 1val. todel jis neprisileidzia nei vieno zmogaus. Ji ileidusi mane i garda leidzia ji paglostyti. Zirgas stovi nusisukes ir irzlei mus stebi noredamas ka nors padaryti. Nuram,inusi zirga paduodu duonos kriaukslele ir dar karteli perbraukiu jam per snuki. Zirgas vel stebi ka mes darome. Isejusios is gardo paliekame zirga kitaj dienai.
Kita diena, pribegu prie zirgo ir perbraukiu per snuki, siandien lyg jo nuotaika pagerejusi. Uzdejusi kamanas bei balna isvedu is gardo, nuvedusi prie misko uzlipu ant jo. Zirgas stovi ir nei krust nei niekur. Taip stovejo 5 min. bet vis del to mwes pradejome eiti.
Slidu, ziema. Prijojame erzereli ir zirgas uzsimano ten uzsikabarioti. Ne;eidusi jam to padaryti nujojame tolelioau.
Kita diena pamatau jo garda tuscia, su juo isjojo Gerda. Atejusi i zirgyna po 2 h. Pamatau susaluse Gera ir syldoma Hameri, jsi stovi pavirtes beveik i leda. Pribegusi prie treneres pklausiu kas jam atsitiko:
- Gerda prijojo ezera, prie kurio tu Hamerio neleidai, o ji jo nesugebejo sutramdyti ir leidusi zirgui uzlipti ant kedo iluzo! Dabar bus laukiama veterinaro, nes zirgas tikrai ilgai nebegyvens, jie buvo vandenyje 15min. Gerda islipo o Hameri paliko ir atbegusi pasake mums, tik tada mes ji ir istraukeme. - padejusi man ant peties ranka paguodzia. As susilenkusi nuleidziu keles asaras ir nmuejusi i balnine pradedu rekti, ne tik ant save bet ir ant Gerdos.. kurios sale nera...
- Kodel, as neatejua anksciau i zirgyna??? Kodel... - mano galvoje milijonai minciu.. as mintyse klykiu kaip nesveika... Po keliu minuciu nusiraminusi nueinu prie Hamerip gardo.. ir pamatau siurpiausia vaizda... "..."
Veterinaras klupi sale Hamerio, jis istieses kojas guli kaip nebegyvas, bet vis dr kvepuoja. Pamatau pas veterinara rankose svirksta su migdomaisiais.
- Ne! Neleisiu tam ivykti!
- Nesijaudink, juk jei ji paliksime gyva, jis kankinsis!
- Ne! Neleisiu jam mirti! As tai sustabdysiu!
- Na bet juk jis kitaip kankisnsis....
- Tik ne sumanimi!!!! - nutraukusi veterinaro kalba ir atemusi svirksta pribegu prie zirgo...
(laukite tesinio!(bet tik tada, jei kam patiks.. Wink ))
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 18:05:38

Gerda prijojo ezera, prie kurio tu Hamerio neleidai, o ji jo nesugebejo sutramdyti ir leidusi zirgui uzlipti ant kedo iluzo! Dabar bus laukiama veterinaro, nes zirgas tikrai ilgai nebegyvens, jie buvo vandenyje 15min. Gerda islipo o Hameri paliko ir atbegusi pasake mums, tik tada mes ji ir istraukeme. - padejusi man ant peties ranka paguodzia. As susilenkusi nuleidziu keles asaras ir nmuejusi i balnine pradedu rekti, ne tik ant save bet ir ant Gerdos.. kurios sale nera...

Sita vieta man ziauriausia :d viskas taip netirkoviska..svarbiausia zodziai - ji nesugebejo su valdyti kaip TU..Ar kazka pan Laughing Vnz cia bandymas kurti pasaka kaip ir SHadow kuria..Manau kad geriau galviok sava galva o ne kazkieno kit.SHadow sukure visiems patiko tai ri tu varai ta pati..nzn man tai ne Surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 18:18:38

stengiausi ne ta pati.. ir visiskai nekopinau, bandziau pagal viena tokia knyga arkliu uzkalbetojas.. zonau kad ziema kazka pn.. ir pavariau.. zn kad nsmn.. tdl ir sakau jog ash tik megeja.. negaliu pakesti kai vienas nuo kito kopijuojama rasinai.. ar kazkas pan.. tdl.. taip ir gavosi.. gal taip atrodo.. bet tai tikrai nera./... Sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 18:20:35

tenkur toks oranzinis fonas ir majoras seilinasi?? tai ten tikrai riscia.. nes tetis su tele.. dar fotkino.. bet susiliejas vaizdas.. tdl taip ir atrodo.. o jei kur parasiau kad riscia.. nors ten zingyne.. gali buti.. jog susiaisiau.. ;( Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Št. 5 01 - 18:52:15

Ne tu is priekio zingsniuoji ir parasiai -ilgai lauktoji riscia ir pan Smile
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Pir. 7 01 - 22:30:03

ten yra riscia.. dar atsimenu kai shitoje vietoje mane tevas sjum telyfu fotkino.. gal blogai gavosi.. tai taip ir atrodo.. ;0 Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
DarkHorse
Vesterno trenerė
Vesterno trenerė

Pranešimų skaičius : 51

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Antr. 8 01 - 1:24:45

Ne! As tai sustabdysiu! As neleisiu jam mirti!

Nepyk,bet siek tiek primena meksikietiska telenovele xD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://unicorn.forumup.com
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   Antr. 8 01 - 15:24:56

Man tai ziauru marina zirga..As kad ir kaip nenoreciau..bet zirgui neleisciau kankintis...Na nebent zinociau kad tai tikrai yra pagydoma ir su visokiom priemonem ji galima isgelbeti..Bet jeigu tai nera pagydoma..Tikrai as taip negaleciau..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maziukes kuryba   

Atgal į viršų Go down

Maziukes kuryba
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next