Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Arkliuko kūriniai.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Arkliukas15
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais
Arkliukas15


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-01-08

Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. EmptyAntr. 8 01 - 15:58:53

Sumaniau trupučiuką ir aš pakurti. Tai va... čia katik sukūriau tokį kūrinuką. Gal dar nebaigiau.


Aš įšėjau į lauką. Ir pamatau grakščiai bėgantį juodą žirgą. Išplėtus akis žiūriu į tą arklį. Jis keistu žvilgsniu žvilgtelėja į mane Lyg sakydamas:
- Maldauju neišduok manes.
Aš tyliai prieinu prie jo ir švelniai paglostau jo kaktą. Man jis labai patiko. Žiūrėjau į jį neatitraukdama akių. Bet staiga tiesiai į mane važiuoja automobilis. Arklys kupinom baimės akimis sužiūra į mane. Aš prisiglaudžiu prie jo. Žirgas meiliai suprunkščia. Pabandau lėtai atsisėsti ant jo nugaros. Pavyksta arklys nesispardo ir eina ramiu žingsniu paskui girdžiu kaip tą pati mašina vejasi mus. Aš susijaudinusi paraginu jį įsikibdamą į jo karčius. Arklys pasileidžia energingu šuoliu. Jis bėga bėga kol pamatom tik žolę ir medžius. Nulipu ir smarkiai apkabinu. Man skruostai nusiritą didelė karti ašara. Atsisveikinusi pamatau atlekianti tą žmogu kuris vairavo tą mašiną. Aš iš baimės bėgu kuo toliau... Bet susigaudau kad reikia bent pažiūrėtį į tas meilias akis... Lekiu vėl pas jį verkdamą pasižiūriu į jį. Vyras jau beveik trenkias į mane. Kai atsitrenkia aš apalpstu. Kai atsigaunu nematau nė arklio nė to žmogaus nė mašinos. Paskui pamatau šeimininką ir tą patį arklį su juo. Susigraudinus lekiu paskui jį...... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. EmptyKv. 10 01 - 23:52:22

Nezinau man gan netikroviska yra tai.is niekur masina kuri vejasi Very Happy Nzn..Manes neuzveda taip..Rasinys manau tretu uzvesti skaitytoja nesustodamai skaityti skaityti..O cia baigesi tai baigesi..bet patobulis sy bei ta butu saunus rasinys manau Smile
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. EmptyPen. 11 01 - 15:16:05

Man is esmes visai patiko, mielas rasinelis. Tik kai kuriu wietu nesupratau... O to neturi buti Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
DarkHorse
Vesterno trenerė
Vesterno trenerė
DarkHorse


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2008-01-04
Age : 113
Miestas : Lietuvos mishkai O_o

Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. EmptyPen. 11 01 - 15:27:34

Aha,aš irgi kažko nesupratau:
pamatai lauke nepažįstamą arklį,kuris tau leidžia ne tik prieiti,apkabinti ir pabučiuoti,bet dar ir užsėsti,kai jis tuo tarpu net kamanų neturi? O paskui jus vejasi mašina? Ir dargi jus sugebate nulėkti iki miškų? Tigi automobilis arklį per kelias sekundes pasivytų...Kažkaip čia galai nesusiduria xD
Ir kad tave partrenkia mašina... Nu nežinau... Aš tą vietą panaikinčiau..

O šeip tai visai neblogai. Gana paprastai aprašyta ir nenuobodu skaityti:)
Atgal į viršų Go down
http://unicorn.forumup.com
Arkliukas15
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais
Arkliukas15


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-01-08

Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. EmptyPen. 11 01 - 17:40:34

Ačiū. Tu nesupratai Bridžita. Ne mašina vejasi o žmogus be mašinos. Beje, šitą kūrinį man pasakė draugė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Arkliuko kūriniai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliuko kūriniai.   Arkliuko kūriniai. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Arkliuko kūriniai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Gyvenimas tarp žirgų :: Kūryba-
Pereiti į: